
CRUELTY FREE
Looking fabulous shouldn't come at the expense of our furry friends!

SULPHATE FREE
Because your beauty routine should be as gentle as it is fabulous!

VEGAN
We are 100% vegan so you can glam up guilt-free and rock that cruelty-free vibe!
SKINCARE
Discover our range of serums and skincare essentials, including Niacinamide Vitamin Boost, Kale Face Cleanser, Hydrating Face Cream, Anti-Aging Rose Gold Oil, and more!


- Regular price
- $32.00
- Regular price
-
- Sale price
-
$32.00
- Unit price
- /per


- Regular price
- $27.00
- Regular price
-
- Sale price
-
$27.00
- Unit price
- /per


- Regular price
- $27.00
- Regular price
-
- Sale price
-
$27.00
- Unit price
- /per

MEET OUR FOUNDER
Inspired by the French word "Mouche," meaning "fly," Ni saw a unique connection between dark spots and blemishes on women's faces and these tiny insects. She envisioned a brand that would help women remove or conceal these unwanted "flies" and embrace their natural beauty.
Lipstick
The synergy of argan oil, vitamin E, olive, grape seed, and macadamia seed oils combines to craft a sumptuous lipstick.

- Regular price
- $24.00
- Regular price
-
- Sale price
-
$24.00
- Unit price
- /per

- Regular price
- $24.00
- Regular price
-
- Sale price
-
$24.00
- Unit price
- /per

- Regular price
- $24.00
- Regular price
-
- Sale price
-
$24.00
- Unit price
- /per

- Regular price
- $24.00
- Regular price
-
- Sale price
-
$24.00
- Unit price
- /per

- Regular price
- $24.00
- Regular price
-
- Sale price
-
$24.00
- Unit price
- /per

- Regular price
- $24.00
- Regular price
-
- Sale price
-
$24.00
- Unit price
- /per

- Regular price
- $24.00
- Regular price
-
- Sale price
-
$24.00
- Unit price
- /per

- Regular price
- $24.00
- Regular price
-
- Sale price
-
$24.00
- Unit price
- /per
LIP OIL
A hydrating formula with medium coverage, subtle shimmer, and a blend of oils, vitamins A and D for ultimate hydration and volume.

- Regular price
- $31.00
- Regular price
-
- Sale price
-
$31.00
- Unit price
- /per

- Regular price
- $31.00
- Regular price
-
- Sale price
-
$31.00
- Unit price
- /per

- Regular price
- $31.00
- Regular price
-
- Sale price
-
$31.00
- Unit price
- /per
LIQUID CREAM
Experience a silky, velvet pout with full coverage, long-lasting colors, a weightless feel, vitamin E moisture, and a smudge-proof formula for a velvety finish.


- Regular price
- $22.00
- Regular price
-
- Sale price
-
$22.00
- Unit price
- /per


- Regular price
- $22.00
- Regular price
-
- Sale price
-
$22.00
- Unit price
- /per


- Regular price
- $22.00
- Regular price
-
- Sale price
-
$22.00
- Unit price
- /per


- Regular price
- $22.00
- Regular price
-
- Sale price
-
$22.00
- Unit price
- /per


- Regular price
- $22.00
- Regular price
-
- Sale price
-
$22.00
- Unit price
- /per
Testimonials
From professional makeup artists to working moms, Mouche is helping women achieve their beauty goals.

Mouche's products effortlessly rival industry giants like MAC and Chanel, offering a luxe beauty experience that combines quality and elegance, setting a new standard for cosmetic excellence.
”
As a makeup artist, I'm obsessed with Mouche! Their top-notch products blend like a dream in my kit, adding that extra glam my clients love.
”
Mouche's products stand out with an unparalleled blend of quality and innovation, providing a beauty experience that's not just transformative but uniquely authentic.
”
From the refreshing Kale Face Cleanser to the nourishing Hydrating Face Cream, each product is a game-changer for my skin, leaving it pampered and radiant.
”

- Regular price
- $21.00
- Regular price
-
- Sale price
-
$21.00
- Unit price
- /per


- Regular price
- $21.00
- Regular price
-
- Sale price
-
$21.00
- Unit price
- /per


- Regular price
- $21.00
- Regular price
-
- Sale price
-
$21.00
- Unit price
- /per


- Regular price
- $21.00
- Regular price
-
- Sale price
-
$21.00
- Unit price
- /per


- Regular price
- $21.00
- Regular price
-
- Sale price
-
$21.00
- Unit price
- /per


- Regular price
- $21.00
- Regular price
-
- Sale price
-
$21.00
- Unit price
- /per


- Regular price
- $21.00
- Regular price
-
- Sale price
-
$21.00
- Unit price
- /per


- Regular price
- $21.00
- Regular price
-
- Sale price
-
$21.00
- Unit price
- /per